Cztery Łapy

border collies / yorkshire terrier
Tu jesteśmy:

Przygotowania do sezonu!By   Karolina      20:26      Etykiety: , , ,  

Jest takie magiczne słowo, które niezależnie od okoliczności (godziny, miejsca, stanu zmęczenia) wybudza bordera z najgłębszego snu, zapala iskierki w oczach i uruchamia turbodoładowanie ogona. Frisbee. I o tym niepozornym krążku będzie dzisiejszy wpis.

Myśląc o borderze zawsze marzyłam, by móc z nim robić frisbee. Nocami śniłam o występach na zawodach, wybierałam piosenki na freestyle, wymyślałam rzuty...
...czas jednak zejść na ziemię :) 
Rzeczywistość pokazała, że frisbee wcale nie jest takie proste. Och, jak pięknie wychodzą rzuty, gdy możemy odpowiednio się przygotować, ustawić, policzyć do trzech i wziąć głęboki oddech ;)
Gdy pojawia się pies - nagle jest: ups... 

Wyrzuciłaś dysk za szybko.
Wyrzuciłaś dysk za późno.
Co tak nisko, to border, nie york!
W którą stronę Ty rzucasz?!

Na szczęście Avia wybacza mi wiele, i chociaż czasami się frustruje, to krzywe rzuty nie zniechęcają jej w żaden sposób.
Pomimo naszych niewielkich szans debiut planujemy pod koniec czerwca na DCDC Poznań - w bardzo szalonym dla nas czasie - mam jednak nadzieję, że wszystko odbędzie się bez przeszkód!

W ramach przygotowań zaopatrzyłyśmy się w frizbową, specjalnie spersonalizowaną bluzę ;)
Po lewej - bluza, którą kiedyś miał Lucky, po prawej - Aviczowa.


Majówkę natomiast spędziłyśmy w Warszawie z Pakulcami. >>Rok temu było tak<< , Paco przypominał malutką puchową kuleczkę i czekoladowego liska, dziś jest już dorosłym mężczyzną, który przerósł Avię. Sama zainteresowana za to aktualnie ma cieczkę, dlatego mimo usilnych nalegań swojego 'brata' była bardzo niechętna do zabaw i szaleństw ;)


Z Warszawy wracałyśmy najnowszym cudem polskiego pkp - pendolino ;) O zasadach przewożenia psów w pociągach, również w tym najnowszym napiszę w kolejnej notce.

About Karolina

Karolina i Avia

2 komentarze :

 1. Racja, frisbee z psem to o wiele trudniejsza sprawa.
  Sama projektowałaś bluzy? Gdzie można takie zrobić? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aviczową sama :) Ja polecam spreadshirt.com, bluza Lakiego (wtedy korzystałam z gotowego nadruku) trzyma się już bardzo długo w dobrym stanie, więc warto!

   Usuń

Komentarze do postów starszych niż tydzień są moderowane.