Cztery Łapy

border collies / yorkshire terrier
Tu jesteśmy:

Zamek w ŚwieciuBy   Karolina      13:18      Etykiety: , ,  

Na ostatnie dwa tygodnie wyłączyłyśmy się z świata online, by wyjechać i naładować baterie przed nadchodzącym rokiem akademickim. W składzie 2 osoby i 2 psy wypoczywaliśmy w niewielkiej miejscowości Świecie w woj. kujawsko-pomorskim. 


Zamek w Świeciu odwiedzaliśmy kilkukrotnie. Za pierwszym razem zostawiliśmy psy w domu, by móc wejść do środka, a także wybadać tereny dookoła. Mimo mojego strachu udało nam się nawet wdrapać na 35 metrową wieżę ;)Następnie wybraliśmy się z psiakami, i to był strzał w dziesiątkę. Tuż przy zamku znajdują się tereny idealne do rzucania frisbee, rozłożenia hopeczek czy tropienia. No i jakie zdjęcia można zrobić! :) Jeśli jesteście ciekawi jak zamek wygląda w środku, zapraszam na stronę www.zamekswiecie.pl . Tymczasem zostawiam Was z fotorelacją i bonusowym filmikiem, a my uciekamy się pakować, i ruszamy w kolejną podróż do Lublina!


 
 


About Karolina

Karolina i Avia

6 komentarzy :

 1. O proszę, nigdy tam nie byłam :-) Te tereny zielone przed zamkiem jakoś skojarzyły mi się z zamkiem w Mosznej - również pięknie :-)


  Pozdrawiamy!
  Śledź też pies

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, dzięki za informację! Będę miała na uwadze, może kiedyś uda nam się odwiedzić :)

   Usuń
 2. Jak ślicznie! Zdjęcia psów na tle zamku są mega :D

  OdpowiedzUsuń
 3. oooo nie, pół godziny od nas! Szkoda, że nigdzie nic nie pisałaś, z chęcią bym z Wami się zapoznała.:) Bardzo ładne foty! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podaj mi namiar na Ciebie, tamte okolice jeszcze nie raz będziemy odwiedzać! Następnym razem dam znać i na pewno umówimy się na spacer :)

   Usuń
  2. Mieszkamy w Jabłonowie Pomorskim, myślę, ze bez problemu dojedziemy do Świecia. Bo z tego co mi wiadomo są dwa Świecia, jedno nad Osą

   Usuń

Komentarze do postów starszych niż tydzień są moderowane.