Cztery Łapy

border collies / yorkshire terrier
Tu jesteśmy:

Fajnie było!By   Karolina      22:41       
Tak sobie czytam, przeglądam zdjęcia, relacje, wspominam co się działo przez ten rok, i to co mi się nasuwa na myśl to: Fajnie było!

Ten rok to wiele poznanych osób, wiele poznanych psów, dużo wypadów, świetne seminaria, obozy, przyswojona spora dawka wiedzy, nowe doświadczenia i wspomnienia, które mam nadzieję pozostaną jeszcze długo :)

Lucky się przez ten rok zmienił na lepsze, ale to powtarzam co roku - ten pies jak wino, im starszy tym lepszy, lepiej się dogadujemy, lepiej rozumiemy, lepiej współpracujemy. Dlatego tym bardziej nie mogę doczekać się sezonu 2013, który mam nadzieję będzie równie udany! Dopiero go planujemy, obmyślamy, gdzie jechać, co zwiedzić, u kogo się pouczyć - ostateczne decyzje pewnie będą podejmowane w trakcie.

Zdjęć żadnych nie mam, bo aparatu Lucky nie widział już spory czas...
Tak więc jedynie pisane, ale szczere Wesołych Świąt dla czytających, podglądających, komentujących ;)

A my podzielimy się opłatkiem, wypijemy barszcz, zjemy karpia, po czym pędzimy na obóz sylwestrowy, który będzie mam nadzieję fajnym zakończeniem tego i jednocześnie rozpoczęciem nowego roku!

Do usłyszenia w 2013! :)

About Karolina

Karolina i Avia

4 komentarze :

 1. Świetnie, że osiągacie tyle sukcesów i Wasza praca nie idzie na marne :)
  Również życzymy Wesołych Świąt oraz coraz lepszej pracy!
  Weronika&Nodi

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniale, że mieliście tak udany rok i super, że tyle razem pracujecie i osiągacie tyle sukcesów. Dla mnie rok 2012 nie był tak udany. Pierwsza połowa tego roku była zmarnowana. Niewiele robiłam, a właściwie to wiele rzeczy psułam. Za to druga połowa upłynęła mi na naprawianiu błędów :). Ale ten rok przyniósł mi też wiele dobrego. Psy oczywiście się bardzo zmieniły, oczywiście na leprze. To prawda, pies jest jak wino - im starszy tym lepszy. Poza tym w tym roku wsiąkliśmy z psiakami na poważnie w świat psich sportów. W tym roku narodziły się też moje frisbowe plany i ambicje. Zaczęliśmy też robić coś w kierunku obi. Postaram się o to, żeby następny rok był jeszcze lepszy :).
  Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku pełnego sukcesów życzą...
  ...Adriana, Sonia i Skwarek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymam kciuki zatem, aby przyszły rok był dla Was jak najbardziej owocny! :)

   Usuń
 3. To dobrze że mieliście taki udany rok że poznaliście tyle psów itp. :)
  Ja na pewno miło spędziłam ten rok,ale czy wystarczająco dobrze dla psów?
  Właściwie nie wiem bo jeżeli chodzi o poświęcanie czasu to na pewno dużo,ale gorzej z nauką itp. Oby w tym roku to się zmieniło.
  Lucky jest śliczny *.*
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Komentarze do postów starszych niż tydzień są moderowane.