Cztery Łapy

border collies / yorkshire terrier
Tu jesteśmy:

Wilk jest dziki, wilk jest zły...By   Karolina      22:21       
... wilk ma bardzo ostre kły ;)

Uwaga!
W dniu dzisiejszym, tj. 10.06 br. został schwytany groźny przestępca poszukiwany przez policję od dłuższego czasu - znany pod pseudonimem Lucky Luu samo zUo - groźny, nieprzewidywalny, agresywny burek nareszcie uwięziony! Okoliczna ludność może spać spokojnie, nie martwiąc się o utratę swojego życia w wyniku zagryzienia przez 2kg potwora :)

Oto dowód pojmania przestępcy:


Możecie więc odetchnąć z ulgą, już nic Wam nie grozi :)


(A tak na serio, to Lucky doczekał się dzisiaj osobistego kagańca. Niestety, jak można się było tego spodziewać, pomimo przeszukania wszystkich okolicznych sklepów zoologicznych, każdy najmniejszy dostępny kaganiec był za długi/szeroki (i zachodził Lakiemu na oczy). Kupiliśmy więc taki jaki był, i trochę go zmodyfikowaliśmy ;)  Nadal spada, przekręca się i odstaje, ale lepiej nie będzie... Na szczęście będzie on nam potrzebny tylko awaryjnie. Planujemy podróż pociągiem, dlatego musimy mieć ten kawałek siatki przy sobie, żeby się nikt nie przyczepił...)

About Karolina

Karolina i Avia

1 komentarz :

  1. Ojej... faktycznie spory ten namordnik, ale dobrze wiem, że znalezienie odpowiedniego może być nie lada problemem. Lucky chyba nie wygląda na niezadowolonego ;).
    Sama myślałam właśnie, żeby swoim dziewczynom nie kupić kagańca, bo jak jeżdżę z dwoma to trochę się boję, że ktoś się w końcu przyczepi.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze do postów starszych niż tydzień są moderowane.